День Подяки 2019 в ЦТТКТ

Діти у День Подяки 2019 в ЦТТКТ

Останній  четвер листопада в США є вагомим державним святом. Цього дня американці збираються в колі близьких та рідних, щоб подякувати один одному та Богу, звідки і назва – День подяки.

Завдяки фільмам, серіалам та ЗМІ ми багато знаємо про цей день, тож сьогодні вихованці гуртка «Комп`ютер + англійська» зі своїми вчителями не лише пригадали історію свята, а й дізналися цікаві факти про цей день, якими хочуть поділитися з вами:

  1. Перші Дні подяки святкували три дні, а не один, як прийнято зараз.
  2. Немає інформації про те, чи була присутня індичка на столах корінних американців та пілігримів у 1621 році. Проте, були такі цікаві страви, як лобстер, тюлень, лебідь.
  3. В 1953 році робітник компанії Swanson помилково замовив величезну кількість святкової індички (260 тон) . Щоб її продати , приготували готові порційні обіди з індички, кукурудзяного хліба, горошку та солодкої картоплі. За один рік їх було продано понад 10 мільйонів і зародилась ціла галузь.
  1. Ще однією традицією Дня подяки є – «помилування» індички. На ній президент США зачитує указ про помилування головної індички країни, а потім її відправляють жити в зоопарк.
  2. Крім цього, напередодні Дня подяки прийнято робити добрі справи. Зокрема, дуже популярна серед благодійників роздача безкоштовних обідів.
  3. Сімейний святковий обід – головна традиція, завдяки якій цього дня готують 46 мільйонів індиків та 50 мільйонів гарбузових пирогів.
  4. Та не всі американці цього дня їдять індичку. 22% є вегетеріанцями, ваганами, або протестують проти цієї традиції.
  5. В Америці є 4 міста під назвою «Turkey», що перекладається, як індичка,  в Арізоні, Техасі, Луїзіані та Північній Каліфорнії.
  6. Днем подяки зазвичай відкривається новорічний період, коли американці починають активно готуватися до Різдва і Нового року. Справа в тому, що відразу після свята в США настає «чорна п’ятниця» і стартують передріздвяні розпродажі.

А ви це знали? Діліться цікавими фактами про цей день.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *